Zdjęcia na profil w aplikacjach randkowych. Co pokazać a co nie?

Osoby korzystające z aplikacji randkowych wybierają potencjalnych partnerów głównie na podstawie zdjęć. A kluczowe znaczenie ma pierwsza fotografia, która wyświetla się jako główna. Jak więc wybrać dobre zdjęcia na profil w aplikacji randkowych? Czego raczej powinniśmy unikać a co warto zaprezentować światu?

Kobiety powinny zamieszczać jak najbardziej naturalne zdjęcia

Aplikacje randkowe rządzą się niewątpliwie swoimi prawami. W sieci często znacznie trudniej znaleźć drugą połówkę, pomimo opinii, że powinno być łatwiej. Powodem takich sytuacji są przede wszystkim złe zdjęcia na profilu randkowym. Można jednak to zmienić.

W przypadku kobiet zasada co do fotografii jest prosta. Zdjęcie powinno oddawać nas takimi, jakimi jesteśmy. Faceci mają skłonności zawierać konwersację z wieloma kobietami. Jednak zanim to zrobią, muszą zobaczyć twarz kobiety. I to najlepiej w naturalnym wymiarze.

Dla kobiet sprawdzą się więc zdjęcia typu "selfie", na których widać naturalną twarz. Najwięcej lajków zdobywają Panie, które na zdjęciu prezentują lekki uśmiech, lecz w pełni szczery. W przypadku kolejnych zdjęć warto dodać także zdjęcia pełnej sylwetki. I tutaj porada dla Pań "plus size", aby nie krępować się przed wstawieniem zdjęcia całej sylwetki. Niestety, ale kobiety często dodają zdjęcia sprzed kilku lat, co w praktyce często kończy się po prostu zerwaniem znajomości dwóch osób.

Mężczyźni powinni pokazać swoje zainteresowania

Mówi się, że kobiety mające profil na aplikacjach randkowych mają znacznie większe szanse na znalezienie drugiej połówki. Powodem takiej sytuacji jest to, że otrzymują zdecydowanie więcej like'ów. Niewątpliwie jest w tym ziarnko prawy. Jednak co jest powodem takiej a nie innej sytuacji?

Panowie przede wszystkim prezentują się w niekorzystny sposób. Wybierają zły profil twarzy lub dodają zdjęcia w okularach, niezbyt miłym dla oka otoczeniu, czy też po prostu ze złej perspektywy. To główne powody tego, że kobieta po pierwszym zapoznaniu się z profilem mężczyzny po prostu kontynuuje przeglądanie. Rozwiązaniem takiej sytuacji mogą być lepsze zdjęcia. Jakie dokładnie?

Mężczyźni często nie wykorzystują swojego potencjału, który mogliby zaprezentować na zdjęciach w stu procentach. Posiadasz nietypowe pasje i hobby? W takim razie zrób zdjęcie podczas czynności, które Cię kręcą. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy posiadają pasje. A jeśli jest ona mało spotykana, to na pewno zrobi wrażenie na kobiecie. Poza tym warto na zdjęciu po prostu zaprezentować się schludnie, przystępnie i nieco kusząco, aby kobieta miała powody do rozpoczęcia konwersacji oraz kontynuowania znajomości.